Kantoorlocaties

Global PMI Partners levert wereldwijd M&A advies via lokale partners en hun netwerk van medewerkers. Landen waar we projecten hebben uitgevoerd vindt u hier.
Onderstaande lijst geeft de contactgegevens van een specifieke partner. Om de kantoren op Google Maps te zien, klik hier.

BelgiumBeukenlaan 91, B-9051 Ghent, BelgiumLocal Partner:
Christophe Van Gampelaere
+32 496 084 089
christophe@gpmip.com
CanadaBow Valley Square 2, #3300, 205 5th Ave SW, Calgary, AB Canada T2P 2V7Local Partner:
Sue Frerichs
+1 403-589-3610
sue.frerichs@gpmip.com
China6 Fuchengmen Outer Street, Beijing, 100037Local Partner:
Robert Yu
+86 132 6010 5831
robert@gpmip.com
France27 Avenue de l’Opéra, 75001, ParisLocal Partners:
Gilles Ourvoie
Orlane Marin
+33 (0) 782 178 021
gilles@gpmip.com
orlane.marin@gpmip.com
ItalyVia Crema, 28 20135 MilanoLocal Partner:
Sergio Bruno
+39 335 75 18 572
sergio@gpmip.com
SwedenMolinvägen 21, 168 50 Bromma, StockholmLocal Partner:
Michael Holm
+46-768 67 0777
michaelh@gpmip.com
United KingdomLiberty House, 222 Regent Street, London W1B 5TRLocal Partner:
Andrew Scola
+44 7764 235 220
andrew@gpmip.com
United States
- Atlanta
3330 Cumberland Blvd., Atlanta, GA 30339Local Partner:
Scott Whitaker
+1 404-431-7508
scott@gpmip.com
United States
- San Fransisco
201 Spear Street, San Francisco, CA 94105Local Partner:
Stefan Hofmeyer
+1 415 738-8109 x168
stefan@gpmip.com